DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO

O nas

Be Milagros czyli Bądź Cudem

Bo czy nie wszystko jest cudem, kiedy tak na to spojrzymy?
Ludzie, rośliny, zwierzęta to nieskazitelne piękno tego świata.
Ale i przedmioty stworzone są po to, by cieszyć oko, napełniać harmonią, nadawać miejscu charakteru – zgodnie z nami samymi.
I kiedy tak właśnie pójdziemy za tą zgodą w sobie, powstają niesamowite rzeczy.

Tak właśnie zaistniała BeMilagros, która jest kreacją Jej i Jego - Ich obojga.

Bo ona kocha naturę, dobry styl, aranżację przestrzeni i wnętrz, piękne – wyszukane przedmioty i panującą wokół harmonię. Ona uwielbia również ubierać w słowa to co czuje, dlatego piszę to dla Was z wielką przyjemnością dzielenia się naszą perełką wśród pasji.

On natomiast króluje w przestworzach niewidzialnego na pierwszy rzut oka świata. Widzi wszystko zza kurtyny - tworząc to jako widzialne, w dobrym guście, z wyczuciem i jakością . Tak więc oglądana przez Was aranżacja przestrzeni tego sklepu, grafika, jak i cały projekt od a do zet stworzony został z Jego kreatorskich umiejętności.

Wspólne doświadczenia, pasja, umiejętność uzupełniania się to wszystko złożyło się na BeMilagros.

Oboje kochają podróże po świecie, jak i te wewnętrzne - zwróconego ku sobie, swoim pragnieniom i wizjom, dzięki  którym rodzą się pomysły, takie jak te a i okazje do spełnienia marzeń.

 Bo w życiu w ogóle oto chodzi, by je realizować.

A i miejsce, w którym się żyje i tworzy ma ogromne znaczenie.

Dom, mieszkanie, ogród wypełnia nasze życie, spędzamy tam swój cenny czas. Świetnie, jeśli cieszy nas w nim obecność, jeśli otaczają nas dobrej energii przedmioty, wybrane nie-przypadkowo, z pomysłem, gustem, specjalnie, by je lubić, zachwycać się.  Specjalnie, by tworzyć swoje miejsce, tak jak się tego zapragnie.

Wystarczy tylko pójść za tym tchnieniem tworzenia, za inspiracją, która napełni, odświeży jak ciepły letni wiatr i wszystko stanie się przyjemnie proste.

Mamy nadzieję, że u nas zaznasz tego, co chcieliśmy poprzez BeMilagros wyrazić.

Odpręż się w słonecznych promieniach, zaznaj chwili przyjemności sięgając po nasze wysokiej jakości produkty, ciekawe stylem, kształtem i kolorem. Połącz kobiecą delikatność tworzenia przestrzeni z męską dokładnością i zaradnością.

Bądź zadowolona/y z własnej kreacji, zainspiruj się kreacjami tego świata i twórz z pasji swojego wnętrza własne miejsce, które w rezultacie może jedynie zachwycić.

do góry
{nocache:1ccc1e995ece0160a27fa810daabae7e#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl