DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO
Autor: BeMilagros

Katalog Wiosna-Lato 2022 Madam Stoltz

WSZECHŚWIAT to rzecz złożona. Kiedy byłam dzieckiem, uwielbiałam leżeć w łóżku, patrząc na księżyc i gwiazdy, zdumiona, że wszyscy ludzie na świecie śpią pod tym samym sufitem. Przez całe dorosłe życie miałem szczęście podróżować po świecie. Każdej nocy, gdziekolwiek jestem, robię to samo: patrzę na księżyc i gwiazdy i od razu czuję się spokojny i połączony.

Tegoroczna wiosenno-letnia kolekcja to przede wszystkim kosmiczne połączenia. Poczucie przynależności bez względu na to, gdzie jesteśmy. I poczucie, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni, chociaż dzieli nas kultura, religia i strefy czasowe. Ponieważ kolory wszechświata są takie same, gdziekolwiek się nie udamy - błękit, liliowy i aksamitny ton czerni wypełniony migoczącym blaskiem gwiazd. Ale w zależności od tego, gdzie na świecie się znajdujemy, kolory i tekstury podłoża różnią się. Po zmieszaniu z nadrzędnymi kosmicznymi kolorami tworzą naprawdę wyjątkową mieszankę. SS22 to hołd dla wszystkich tych wyjątkowych mieszanek.
Tegoroczny katalog został sfotografowany na plaży Balka na Bornholmie. Z wydmami jako naszą główną sceną i niebem jako oświetleniem, naprawdę podobało mi się tworzenie różnych klimatów dzięki naszej kolekcji SS22. Wróciłem tam, gdzie wszystko się zaczęło - Madam Stoltz podróżująca z plecakiem po całym świecie. Bardzo niski klucz, bardzo boho, spanie na plaży z nowymi przyjaciółmi i kontaktami.
Kosmiczne połączenia.
PERNILLE

ZOBACZ KATALOG ONLINE

Wróć do listy
do góry
{nocache:6be7c3625f9fd154640e7f6747f064be#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl