DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO
Autor: BeMilagros

Katalog Wiosna-Lato 2021 Madam Stoltz

Nowa kolekcja Wiosna Lato 2021 Madam Stoltz - to podróż przez różnorodne kultury z całego świata, hołd dla natury i wszystkiego co nas otacza. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów Wiosna-Lato 2021.

Katalog Wiosna Lato 2021 Madam Stoltz

Madam Stoltz - to sposób życia inspirowany krajobrazem Bornholmu, zmysłowych Indii, kolorów Maroko, a wszystko zawarte w kolekcji uroczych dodatków, miękkich tkanin, przytulnego oświetlenia i boho mebli.
W najnowszym katalogu Pernille Stoltz - Właściciel oraz dyrektor kreatywny pisze o własnych odczuciach minionego roku oraz patrzy z optymizmem w przyszłość.

Powrót do natury

Od dzieciństwa sercem i umysłem wędruję, zawsze tęskniąc za nowymi miejscami, doświadczeniami i ludźmi. Miałem szczęście podróżować po świecie, od samej północy po Daleki Wschód - wszystkie miejsca objęte w sobie i zapamiętane - ale jeden kraj zajmował szczególne miejsce w moim sercu. Od mojej pierwszej wizyty w Indiach czułem się, jakbym należał to tego miejsca. Język, kolory, faktury, smaki i zapachy - wszystkie wydawały się intrygująco różne, a jednocześnie znajome.

W tym roku wszystko było inne. Wszyscy byliśmy w domu i nie mogliśmy podróżować po świecie w poszukiwaniu inspiracji i nowych doświadczeń. Wydaje mi się, że nie tylko ja wracam do starych domowych zajęć, robiąc na drutach, piecząc, fermentując, czytając książki i spędzając czas z bliskimi na łonie natury. Możliwość długiego spaceru, kąpieli w morzu i powąchania świeżego zapachu drzew w lesie pomogła mi zachować optymizm i spokój w przekonaniu, że kiedyś wszystko będzie dobrze.

Wejdź do nowego katalogu i zainspiruj się Wiosenno-Letnim HOME SWEET HOME.

Jeżeli spodobały Ci się produkty marki Madam Stoltz, których nie ma w naszym sklepie - śmiało skontaktuj się z nami!
Z wielką przyjemnością sprawdzimy ich dostępność oraz przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie!

Wróć do listy
do góry
{nocache:6be7c3625f9fd154640e7f6747f064be#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl