DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO
Autor: BeMilagros

Katalog Jesień-Zima 2021 Madam Stoltz

Przyszłość zawsze jest związana z postępem i ciągłym poszukiwaniem nowych rzeczy.
Ale w tym roku wydarzyło się coś wyjątkowego i cennego. W środku kryzysu pandemii, ludzie z całego świata byli zachęcani do podróżowania w myślach oraz ich bliskim otoczeniu, odkrywanie na nowo surowych cudów natury.

Zawsze inspirował mnie otaczający nas świat. Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca, nowe tradycje i poznawać nowych ludzi. Więc dla mnie ten rok był inny.
Niemożność podróży do Indii, aby spotkać się z przyjaciółmi i dostawcami, była dla mnie trudna. Ale po kryzysie w Indiach, w wiadomościach było jeszcze trudniej. Indie wciąż mają coś wyjątkowego - miejsce w moim sercu i nie mogę się doczekać, aż świat ponownie się otworzy, aby móc odwiedzić naszych współpracowników znowu - i nie tylko projekt Nai Disha, który tak wiele dla mnie znaczy.
I miejmy nadzieję, że będziemy mogli spędzać więcej czasu z naszymi bliskimi.
Nie sami razem, ale razem razem.


Kolekcja Jesień-Zima 2021 to hołd złożony cudom natury, które potrafią zamienić zimno i szorstko na spokojny i przytulny czas. Na potęgę surowych i nierównych materiałów, powierzchni, kształtów oraz naturalnych zapachów. Od szorstkich i kamienistych po miękkie i subtelne. Barwione ziemią, wiatrem i ogniem - deszczem, solą i słońcem.
Wyrusz z nami w naturalną przygodę i poznaj naszą kolekcję ciepłych i ziemistych kolorów terakoty, oliwki i przypalonej henny połączone z jasnymi zimowymi tonami zakurzonego fioletu, kości słoniowej oraz spranego beżu.


Mamy nadzieję, że spodoba ci się jesienno-zimowy katalog i zainspirujesz się aby udekorować swój własny DOM.
Pernille Stoltz
Dyrektor kreatywny i założyciel

ZOBACZ KATALOG ONLINE

Wróć do listy
do góry
{nocache:6be7c3625f9fd154640e7f6747f064be#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl