DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO
Autor: BeMilagros

Katalog 2022 Bazar Bizar

BAZAR BIZAR został zaprojektowany w Antwerpii, wykonany z miłością w Azji Południowo-Wschodniej i poza nią. Wszystkie produkty są ręcznie robione przez pracowników przemysłu domowego i trafiły już do Tulum, Ibizy, Mykonos, Kostaryki, Sydney i wszystkich zakątków świata. Od barów na plaży po hotele i od designerskich sklepów po restauracje - nadmorskie wibracje produktów Bazar Bizar podbijają świat!

Belgijska marka wnętrz narodziła się z pasji do podróżowania i zabierania do domu niektórych z niezwykle oryginalnych pomysłów mieszkańców. Wspiera to lokalną gospodarkę i zapewnia, że nie szkodzi środowisku, ponieważ Bazar Bizar współpracuje bezpośrednio z tymi małymi rodzinnymi firmami i nadzoruje proces od produkcji aż po dostawę. Mocno stąpać po ziemi oznacza mieć kontrolę nie tylko nad jakością produktów, ale także nad dobrymi warunkami pracy i godziwymi zarobkami dla wszystkich pracowników.

Wszystkie produkty wykonane są z ekologicznych materiałów, takich jak hiacynt wodny, rattan i bambus. Wszystko, co oferuje Bazar Bizar, to zarówno ekologiczny, jak i sprawiedliwy handel, dwa ważne aspekty prawdziwie zrównoważonej marki. I ciągle się doskonalimy.
Ciesz się naszą nową kolekcją!
Pascale i Eddy

 

ZOBACZ KATALOG ONLINE

Wróć do listy
do góry
{nocache:6be7c3625f9fd154640e7f6747f064be#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl